O Mont Bleu: výrobce skleněných pilníků z Českého kaleného skla.

Mont Bleu sro je jedním z předních světových dodavatelů skleněných pilníků. Naše pilníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního českeho skla, jsou zdobené ruznymí motivy, nebo krystaly Swarovski. V současné době naše společnost roste, a stali jsme se jedním z hlavních výrobců doplňků zdobené originálními krystaly Swarovski v Evropě.

Mont Bleu dodává své výrobky po celém světě, to je důvod, proč klienti z USA, Kanady, Izraele, zemí SNS, Asie a z celé EU si kupují naše výrobky s velkou radostí.

Naše společnost Vám nabízí pouze kvalitní produkty, schválené certifikáty z České republiky, Ruska a EU. Naše skleněné pilníky na nehty byly testovány a schváleny Českim zdravotním ústavem.

Náš sortiment kosmetických a kancelářské potřeb je neustále doplňován. Většina z návrhů byly vytvořeny v našem design-studiu v Praze. To znamená, že si můžete objednat výrobky okamžitě, a to i s vlastními návrhy.

Otevřeli jsme internetový obchod, který umožňuje nákup našich produktů on-line. To může být také jednou z možnosti pro naše velkoobchodní klienty.

Můžete použít běžný způsob nakupování-kontaktovat naší kancelář v Praze.

Stránka www.pilniky-darky.cz byla vytvořena speciálně pro ty, kteří obdivují luxusní doplňky, a pro ty, kteří mají smysl pro exkluzivní darky a drahé ručně vyráběné doplňky.

Doufáme, že si najdete ten jedinečný a neopakovatelný dárek pro své přátele z našeho sortimentu.

design glassware logomont bleu logotype